Osobní konzultace. Tvorba vašeho domova.

Domov je místo, kam patřím a kde si dobíjím baterky. Právě tady má každý člen mé rodiny své místečko. Doma můžeme být sami i spolu. Domov je ideální prostor pro komunikaci a sdílení, kam se vejdou všechny zájmy a koníčky. Doma se obklopuji krásou. Svůj domov si tvořím neustále, celý svůj život…

Ráda vám při tvorbě domova pomůžu, v jakékoli fázi

1

Pozemek

Hledáte pozemek a nedaří se?
Nevíte, kterou z variant vybrat? Nevíte, jak optimálně váš pozemek využít?

Posoudím kvalitu, cenu a všechna silná i slabá místa. Pomohu vám nacítit, zda (nebo která) nemovitost je to pravé pro vás. Pomohu vám pozemek ideálně využít.

2

Domov

Přejete si vyladit svůj domov? Prakticky využít prostor a uspořádat ho tak, aby přesně odpovídal vaší osobnostipotřebám?

Společně najdeme nejlepší řešení, které s vámi bude rezonovat a zároveň bude respektovat možnosti daného prostoru.

3

Tiny domek

Je vůbec tiny domek to pravé pro vás? Jak ho umístit na pozemku? Jak na projekt a realizaci? Jaké materiály použít?

Podívame se na váš domeček společně v jakékoli fázi realizace. Pomohu vám posunout se kupředu a dotáhnout stavbu do konce.


Cena

Cena online konzultace včetně přípravy podkladů je 2500 Kč

Cena je konečná včetně DPH.

Cena konzultace přímo u vás se odvíjí od její délky a vzdálenosti, kterou k vám budu cestovat.
Podle vašeho konkrétního zadání vám dopředu zpracuji cenovou nabídku.

Veškeré informace vám následně sepíši (a nakreslím) a nejpozději do týdne pošlu v přehledném e-mailu.
Konzultovat online je možné přes Zoom.

E-mail: katka@architekturazivota.cz
Tel: 604900404

Co říkají na konzultaci ostatní? 

Když jsem žádala Katku o konzultaci částečné rekonstrukce naší roubenky, moc jsem od toho na začátku nečekala. Pak Katka přijela, strávila u nás celé odpoledne a přinesla opravdu hromadu nápadů a přesně ten vnější odborný pohled na věc, který jsme potřebovali. Přenesla na nás velmi pozitivní myšlení a své nadšení pro věc. Dokonale vybalancovala potřeby moderního bydlení a přitom zachování tradičních dispozic staré roubenky. Dala nám i řadu cenných technických rad k realizaci. Vše zakončila perfektním a jasným výkresem, podle kterého může pokračovat jakákoli realizační firma nebo i my sami svépomocí. Její služby mohu jednoznačně doporučit všem, kteří jakkoliv tápou ohledně zařízení svého bydlení!
Jitka V.


V roce 2020 jsme s manželem konečně objevili pozemek, dle našich představ. Byl ale svažitý a tak jsme měli trochu pochybnosti, aby se nám tím neprodražila stavba domu. A tak jsem oslovila Katku, a požádala jí, aby se na pozemek koukla a řekla nám na to svůj názor.
Z její reakce jsem byla velmi mile překvapena. Kromě toho, že nás ujistila, že stavba domu bude v pohodě, zhodnotila i případná rizika spojená s pozemkem, která by se mohla ještě objevit a doporučila nám, co si máme ještě dozjistit než pozemek koupíme, aby se poté neobjevilo nějaké nepříjemné překvapení. Na konec zhodnotila pozemek i z pohledu Feng Shuej, což považuji za takový bonbónek na závěr.
Po koupi pozemku jsme s Katkou pokračovali ve spolupráci při návrhu našeho domu. Přestože jsme měli poměrně jasnou představu o tom, jak by měl dům vypadat, Katka přinesla spoustu postřehů, které vedly k zamyšlení a ujasnění si celé řady věcí. Chtěli jsme zvolit stavbu na klíč dle nějakého standartu a potřebovali jsme naši představu do nějakého zvoleného standartu napasovat a ještě tak, aby bylo vhodné i umístění na pozemku. Díky konzultacím s Katkou nad 3D model domu z Lega (vyrobil manžel), se nám to podařilo. Na základě tohoto 3D lego modelu nám pak Katka vytvořila architektonickou studii a zajistila i prvotní jednání s vybranou firmou, za což jsme byli moc rádi.
Velmi nám pomohla i zorientovat se v možnostech vytápění. Líbilo se mi, že nám nevnucovala žádné řešení, ale spíše nám pomáhala optimalizovat ty naše představy na základě jejích zkušeností. Za spolupráci s Katkou jsem moc vděčná a rozhodně ji doporučuji i v případě, že nemáte jasnou představu, protože věřím, že Vám ji pomůže vytvořit.
Natálie V.


Stavíme s manželem dům a Katka nám moc pomohla se zásadními otázkami, které velmi pozitivně ovlivnily vývoj našeho projektu.
Protože jsme se v této oblasti nikdy nepohybovali, měli jsme spoustu otázek.
Nejprve jsme s Katkou konzultovali výběr pozemku a co se na jakém pozemku dá postavit.  
Kupovali jsme pozemek od města a zásadní pro mne byla Katky rada, ať pozemek nevybíráme dle ceny a že je pozemek jednou z nejdůležitějších věcí v celém projektu. Ve veřejné aukci jsme zjistili, že námi vybraný pozemek chtěla většina soutěžících a tak jsme trochu zvedli navrhovanou cenu za metr a náš vysněný pozemek jsme vyhráli.
Následně jsme si stáhli od Katky e-book a poctivě jsme si vyplnili celé cvičení. Byla to nejen zábava pro celou rodinu, ale hlavně jsme si ujasnili, co od společného domu očekáváme a to nám ušetřilo spoustu času u architekta.
Architekta jsme zvolili místního (což byla také rada od Katky), protože dobře zná místo, kde stavíme a i konkrétní stavební úřad.  
Návrhy architekta jsem pravidelně s Katkou konzultovala a získala jsem  tak i velmi užitečný pohled někoho, kdo se v této oblasti opravdu vyzná.
Teď už „jen“ stavíme svépomocí.
Katka  je  pro mne velmi inspirující osoba nejen v oblasti architektury a bytového designu. Vřele doporučuji její služby a věřím, že s námi náš dům přijede zkolaudovat.

Silvie S.Přečtěte si e-Book „Domov snů“, najdete v něm spoustu užitečných informací!